Pozycjonowanie

O usłudze Korzyści Oferta pozycjonowania Pozycjonowanie standardowe Pozycjonowanie regionalne Pozycjonowanie długiego ogona

Linki sponsorowane

O usłudze Korzyści Oferta linków sponsorowanych Model Gwarantowanej Ceny Model Budżetowy Słowinik

Strony internetowe

Strony internetowe Oferta stron internetowych Strona responsywna czy mobilna? Jak zbudowane są nasze WWW?

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe Korzyści

Facebook

Facebook Kampania reklamowa Strona firmowa

Hosting

Oferta hostingu

Zalety Linków Sponsorowanych:

 • Opłata tylko za kliknięcie.


  Linki sponsorowane działają na zasadzie PPC (Pay Per Click – Płatność za kliknięcie). Reklamodawca płaci za osoby faktycznie zainteresowane jego ofertą, które poprzez link sponsorowany zostały przekierowane na jego stronę internetową. Setki tysięcy wyświetleń reklamy są darmowe!

 • Nieograniczona liczba słów kluczowych.


  Sam sobie dobierasz odpowiednie słowa kluczowe, tak aby przyniosły Ci one jak największy zysk. Ich ilość jest nieograniczona, ważne jednak jest to, aby były one dokładnie dopasowane do tego, co możesz zaoferowac. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci w wyborze tych najefektywniejszych i najlepszych dla Ciebie słów kluczowych.

 • Redagowanie tekstów reklamowych.


  Sam redagujesz sobie opisy linków sponsorowanych, tak aby przyciągnąć na swoją stronę internetową tych, na których Ci zależy. Nasi doradcy z chęcią podpowiedzą jak to zrobić lub też zrobią to za Ciebie. Ciekawy, zachęcajcy do odwiedzenia Twojej strony, tekst reklamowy to częśc sukcesu.
 • Wybór terytorium, które Ci odpowiada.


  Możesz reklamować się na dowolnie wybranym przez siebie terytorium, zgodnie ze specyfiką działalności Twojej firmy. Cały świat, Europa, wybrane kraje, Polska, województwo, region – terytorium na którym pojawi się Twój Link Sponsorowany wybierzemy zgodnie z Twoimi sugestiami

 • Statystyki on-line - pełna kontrola.


  Na bieżąco jesteś informowany o przebiegu całej kampanii, o jej skuteczności, o prognozach na dalszy jej przebieg. Otrzymujesz od nas statystyki, dzięki czemu masz pełen wgląd w przebieg kampanii linków sponsorowanych! Otrzymujesz dostęp do specjalnego Panelu Klienta, dzięki któremu masz dostęp do statystyk 24 godziny na dobę!

 • Nieustanny wpływ na przebieg kampanii.


  Aktywnie możesz wpływać na wizerunek Twojej firmy w internecie. Może ciągle zmieniać słowa kluczowe, opisy linków sponsorowanych, zmieniać terytorium ukazywania się kampanii, zatrzymywać kampanię i wznawiać ją ponownie, zwiększać i zmniejszać budżet – nie ma bardziej elastycznej i dopasowanej do Twoich potrzeb reklamy od Linków sponsorowanych!
19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

Zaufali nam
nasi klienci


© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.