Pozycjonowanie

O usłudze Korzyści Oferta pozycjonowania Pozycjonowanie standardowe Pozycjonowanie regionalne Pozycjonowanie długiego ogona

Linki sponsorowane

O usłudze Korzyści Oferta linków sponsorowanych Model Gwarantowanej Ceny Model Budżetowy Słowinik

Strony internetowe

Strony internetowe Oferta stron internetowych Strona responsywna czy mobilna? Jak zbudowane są nasze WWW?

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe Korzyści

Facebook

Facebook Kampania reklamowa Strona firmowa

Hosting

Oferta hostingu

Oferta pozycjonowania stron

W przeciwieństwie do innych nie sprzedajemy pozycjonowania każdemu na tą samą nutę. W naszej ofercie znajdziesz aż 5 różnych ofert pozycjonowania. Zapoznaj się z nimi i wybierz tę, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Jako że każdego klienta traktujemy indywidualnie, nie jesteśmy w stanie przedstawic oferty cenowej, ponieważ wpływa na nią wiele czynników. Jeśli zainteresuje Cię któryś z poniższych modeli pozycjonowania lub chciałbyś, byśmy Ci doradzili, co wybrać to skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej wyceny. Jesteśmy w stanie tak dobrać parametry pozycjonowanie Twojej strony WWW, abyś promował tylko te produkty/usługi na których najbardziej Ci zależy- wybór od 4 słów kluczowych w górę. Co więcej możemy zaproponować pozycjonowanie Twojej strony WWW w danym regionie lub na terenie całej Polski.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do Nas, a my stworzymy bezpłatnie kalkulację pozycjonowania Twojej strony www:

[javascript protected email address]

lub zadzwoń: 534-825-139

Standard

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stroną internetową pod dowolną ilością słów kluczowych. Każde słowo kluczowe wyceniane jest osobno, a ponadto cena każdego słowa kluczowego uzależniona jest od pozycji, na jakiej znajdzie się pod nim Twoja strona.

czytaj więcej

Regionalne

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stroną internetową pod dowolną ilością słów kluczowych. Pozycjonowanie to dotyczy tylko klientów chcących się pozycjonowac pod frazami kluczowymi zawierającymi nazwy miast lub województw we wszelkich odmianach.

czytaj więcej

Ryczałt

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stroną internetową pod przynajmniej dziesięcioma słowami kluczowymi. Słowa kluczowe wyceniane są w formie pakietu, a cena zależy od procentu wypozycjonowania danej grupy słów kluczowych. Każde słowo w tej ofercie kosztuje tyle samo.

czytaj więcej

Długi ogon

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stroną internetową pod minimum 100 frazami kluczowymi, składających się głównie z minimum 3 lub 4 słów. Ten model polecany jest szczególnie do pozycjonowania sklepów internetowych. Jego zaletą jest bardzo niska cena jednostkowa frazy oraz możliwośc promowania wielu konkretnych produktów.

czytaj więcej

Mapy

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stronę internetową pod dowolną ilością słów kluczowych w mapach Google (Google Maps). Model ten szczególnie polecany jest firmom działającym lokalnie, posiadającym lub chcącym posiadac swoją wizytówkę w Mapach Google

czytaj więcej

Grafika

W tym modelu pozycjonujemy Twoją stronę internetową pod dowolną ilością słów kluczowych w grafice Google. Chcesz aby zdjęcia Twoich usług bądź produktów były najwyżej w wyszukiwarce graficznej Google? Wybierz ten model.czytaj więcej

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

Zaufali nam
nasi klienci


© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.