Referencja

Nasza firma w roku 2010 chcąc pozyskać nowych Klientów i tym samym otworzyć się na europejskie rynki zbytu – zdecydowała się zainwestować w swój wizerunek w internecie. Mając na uwadze rolę jaką w dzisiejszym biznesie odgrywa internet, poszukiwaliśmy firmy, która spełni nasze wszystkie wymagania.

Firma Web-Profit łączy w sobie wszystkie znamiona firmy, która zajmuje się obsługą Klienta w sposób kompleksowy. Począwszy od projektu poprzez wszelkie poprawki przy tworzeniu strony – kontakt i chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów przez Pana Korneliusza Jarzębskiego zasługuje na dużą pochwałę. System CMS pozwala na dowolną edycję stron, co bardzo upraszcza korzystanie ze strony oraz dowolne jej edytowanie. Nasza firma chcąc sprostać dużej konkurencji, korzysta z takich narzędzi jak kampanie reklamowe Google w Polsce i na całym świecie. Niezastąpiona pomoc i fachowa wiedza w tym temacie Pani Katarzyny Kamińskiej - pomaga nam ciągle utrzymywać zakładane cele. Nie było by to możliwe bez odpowiedniej strony internetowej obsługującej kilka języków obcych - co zostało zlecone również firmie Web-Profit – Pani Katarzyna Kamińska zajęła się po raz kolejny profesjonalnie i tym przedsięwzięciem.

Mając na uwadze ciągłe zainteresowanie pracowników firmy Web-Profit – Klientem i czuwanie nad jego interesami w internecie szczerze rekomenduje tą firmę jako godnego partnera oraz sumiennego wykonawcę wszelkich oferowanych przez Niego usług.

Licząc na długą i owocną współpracę między naszymi firmami życzę Państwu powodzenia w interesach.

Wróć doopinii

Pobierz oryginał

Adres firmy

Logo firmy

Podwale 65
43-300 Bielsko-Biała

Zakres usług

adw

www

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.