Referencja

Na internet kładziemy szczególny nacisk, gdyż przekonaliśmy się, że jest to medium dzięki któremu możemy dotrzeć do dużej grupy nowych klientów. Wizerunek w sieci jest więc dla nas bardzo ważny, dlatego po zainwestowaniu w stronę internetową chcieliśmy zlecić jej wypromowanie profesjonalnej agencji.

Bazując na naszym doświadczeniu, zdobytym podczas współpracy z różnymi firmami tego typu, zdecydowaliśmy się nawiązać stałą współpracę z agencją Web-Profit i jesteśmy w pełni z tej współpracy zadowoleni, ponieważ jest to niewątpliwie jedna z najlepszych agencji zajmujących się marketingiem internetowym - świadcząca kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie.

Podczas całego okresu współpracy naszej kampanii Linków Sponsorowanych, pod wszystkimi słowami kluczowymi utrzymujemy się na wysokich pozycjach, a zaproponowane przez agencję słowa oraz opisy linków potwierdziły jej umiejętności i zapewniły osiągnięcie założonych celów reklamowych.

Agencja Web-Profit to solidny i kompetentny partner. Z ogromną przyjemnością polecamy jej usługi, gdyż są wykonywane solidnie i profesjonalnie z jednoczesnym zachowaniem dużej konkurencyjności cen.

Wróć doopinii

Pobierz oryginał

Adres firmy

Logo firmy

ul. T. Chałubińskiego 15
75-581 Koszalin

Zakres usług

adw

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.