Referencja

Z `firmą Web-Profit współpracujemy od początku roku 2012,

Współczesna firma, wykorzystująca najnowsze osiągnięcia i narzędzia z dziedziny marketingu internetowego SEO i SEM. kampanii reklamowych i wizerunkowych musi bezwarunkowo polegać na fachowcach i specjalistach w tej skomplikowanej i złożonej dziedzinie. Współpraca jest o tyle specyficzna, że jej efekty są widoczne dopiero w perspektywie długiego okresu czasu.

W przypadku pozycjonowania fundusze inwestuje się w umiejętności pozycjonujących. Fakt że mamy do czynienia z usługami wirtualnymi, wymaga od klienta wiele większej cierpliwości, akceptowania składowych trudnego procesu pozycjonowania i indeksowania stron i serwisów www.

Niezwykle cenna dla naszej firmy jest współpraca z firmą Web-Profit, nasza współpraca opiera się nie tylko na pozycjonowaniu strony kandk.com.pl ale również na dodatkowych usługach tj audyt, optymalizacja i doradztwo.

Wybierając firmę Web-Profit sugerowaliśmy się przede wszystkim pozytywnymi opiniami. Ostatecznym dowodem na to, iż podjęliśmy bardzo dobrą decyzję, było już początkowe, ogromne zaangażowanie firmy Web-Profit tj:

  • szczegółowe wytłumaczenie procesu pozycjonowania
  • szczere i bardzo rzetelne przedstawienie efektów i przewidzianych trudności, jakie musi przejść serwis  zanim zacznie przynosić oczekiwane efekty
  • doskonały wybór słów kluczowych oraz analiza strony internetowej.

Kontakt z Pracownikiem firmy Web-Profit- Panią Anna Kos naszym opiekunem - raz po raz potwierdza, że wybór firmy pozycjonującej był najlepszy z możliwych. Wielka skrupulatność w dobieraniu argumentów wyjaśniających nasze pytania oraz niezwykle czytelny sposób tłumaczenia spraw dotyczących pozycjonowania. Jakość obsługi klienta jest bardzo wysoka. Po każdej rozmowie z Panią Anna Kos, jesteśmy całkowicie pewni, że działania marketingowe zostały oddane w doskonałe ręce. Web-Profit dba o pozycję i jakość wizerunku naszej firmy, stosując ciągle udoskonalone metody pozycjonowania, osiągając bardzo zadowalające wyniki.

Zdecydowanie możemy polecić usługi firmy Web-Profit jako bardzo rzetelnego, kreatywnego godnego zaufania Współpracownika.

Wróć doopinii

Pobierz oryginał

Adres firmy

Logo firmy

Ostatnia 22
31-444 Kraków

Zakres usług

seo

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.