Referencja

Nasza firma istnieje na rynku już od 8 lat, stawiając na nieustanny i systematyczny rozwój. Jednym z czynników wpływającym na naszą markę jest właściwie zaprezentowanie Firmy, mające pozytywny wpływ na klienta

Firmie Web-Profit zleciliśmy zaprojektowanie i wykonanie nowej strony internetowej, gdzie szybko i sprawnie potrafiła przedstawić nam projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Przedstawiono nam kilka rozwiązań z których mogliśmy sobie wybrać tę, która najbardziej nam odpowiadała. Bardzo podobała nam się współpraca na tym polu z Panem Korneliuszem Jarzębskim, który okazał się być fachowcem w tym zakresie, błyskawicznie reagując na nasze specyficzne potrzeby dopasowane do naszej branży.

Firma Web-Profit zajmuje się również promocją naszej strony internetowej w wyszukiwarce Google za pomocą pozycjonowania i kampanii reklamowych AdWords, wykazując się wysokim poziomem znajomości branży oraz technik reklamowych stosowanych w Internecie. Cały proces owocuje realnym wzrostem oglądalności naszej strony internetowej co jest skutkiem pojawiania się linków na wysokich pozycjach. Godny podkreślenia jest również fakt przyjemnego i w pełni merytorycznego kontaktu z Panią Joanną Szmigiel, która służyła nam doradztwem odnośnie kampanii oraz analizy ex post.

Firma Web-Profit daje pełen obraz zaangażowania w realizacji powierzonego jej zadania, którą polecamy każdemu.

Wróć doopinii

Pobierz oryginał

Adres firmy

Logo firmy

Transportowa 8/4/3
69-100 Słubice

Zakres usług

seo

adw

hos

www

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.