Referencja

Polnord SA doceniając pełnioną przez Internet, wpsółczesną rolę dostawcy najświeższych informacji jak i medium kreującego wizerunek firm, widząc konieczność nieustającej walki o klienta na bardzo trudnym dziś rynku sprzedaży mieszkań, podjął wiosenną b.r. decyzję o wdrożeniu kampanii elektronicznej mogocęj wpłynąć pozytywnie na ruch na naszej stronie www. Uznaliśmy, że forma linków sponsorowanych przyniesie najszybciej oczekiwane przez nas efekty pod warunkiem, że akcję przeprowadzi doświadczona i profesionalna agencja.

Firma Web-Profit S.C. wykazała się w tym zakresie wysokim poziomem znajomości branży oraz technik stosowanych w Internecie i w pełni sporostała stawianym przez nas wymaganiom.

Trwająca kilka tygodniu kampania przygotowana przez Web-Profit S.C. zaowocowała realnym wzrostem oglądalności naszej strony internetowej, a linki pojawiały się zawsze na bardzo interesujących pozycjach wyszukiwarki.

Godny podkreślenia jest również fakt bardzo łatwego, częstego i w pełni merytorycznego kontaktu z przedstawicielami Firmy co w połączeniu z pełnym zakresem doradztwa w trakcie uzgadniania założeń jak i analizy ex post daje pełen obraz zaangażowania Web-Profit w realizacji powierzonego jej zadania.

W związku z powyższym uważamy Firmę Web-Profit jako wartego polecenia partnera biznesowego.

Wróć doopinii

Pobierz oryginał

Adres firmy

Logo firmy

ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Zakres usług

adw

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.