Pozycjonowanie

O usłudze Korzyści Oferta pozycjonowania Pozycjonowanie standardowe Pozycjonowanie regionalne Pozycjonowanie długiego ogona

Linki sponsorowane

O usłudze Korzyści Oferta linków sponsorowanych Model Gwarantowanej Ceny Model Budżetowy Słowinik

Strony internetowe

Strony internetowe Oferta stron internetowych Strona responsywna czy mobilna? Jak zbudowane są nasze WWW?

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe Korzyści

Facebook

Facebook Kampania reklamowa Strona firmowa

Hosting

Oferta hostingu

Pozycjonowanie standardowe

Pozycjonowanie standardowe jest klasycznym, bardzo popularnym na naszym rynku, modelem pozycjonowania przygotowanym dla Państw firmy.

Główną tego typu modelu jest możliwość pozycjonowania nawet najbardziej konkurencyjnych fraz i to zarówno w Polsce jak i za granicą. W naszej firmie model ten skierowany jest do firm:

  • działających w branżach bardzo konkurencyjnych na rynku Polskim
  • chcących pozycjonować się poza granicami naszego kraju
  • chcących skupić się tylko na wybranych produktach bądź usługach swojej firmy

Jak to działa w praktyce?

Na wstępie po dokładnej analizie Państwa strony internetowej wybierane są słowa kluczowe (minimum 3) oraz określana jest ich konkurencyjność na wyszukiwarce Google, wg kilku kryteriów. Od tego czynnika będzie zależała cena poszczególnych fraz kluczowych. Wszystkie wyceny są przygotowywane indywidualnie w oparciu o jakość Państwa witryny oraz Państwa branżę. Niejednokrotnie, ze względu na ogrom konkurencji, należy wykazać się dozą cierpliwości, ale wkładając odpowiednią ilość pracy będziemy mogli oczekiwać naprawdę niesamowitych efektów w postaci nowych klientów dla Państwa firmy.

Oczywiście płatności naliczane są tylko za efekt, a więc dopiero w momencie gdy dana fraza znajdzie się w "Top 10", dzięki czemu będzie mogła zacząć "zarabiać na siebie".

Dodatkowo cena za poszczególne frazy kluczowe zróżnicowana jest również od pozycji jakie dana fraza zajęła na pierwszej stronie wyszukiwarki. Inna jest cena dla pozycji 1-3, inna dla pozycji 4-6, a jeszcze inna dla pozycji 7-10.

Należy pamiętać iż każdego dnia szereg firm decyduje się na podjęcie działań mających na celu osiągnięcia topowych pozycji na wyszukiwarce Google, więc to naprawdę najlepszy czas aby zadbać o to, by Państwa firma również mogła pozwolić sobie na pozyskanie jak największej ilości nowych klientów.

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

Zaufali nam
nasi klienci


© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.