Pozycjonowanie

O usłudze Korzyści Oferta pozycjonowania Pozycjonowanie standardowe Pozycjonowanie regionalne Pozycjonowanie długiego ogona

Linki sponsorowane

O usłudze Korzyści Oferta linków sponsorowanych Model Gwarantowanej Ceny Model Budżetowy Słowinik

Strony internetowe

Strony internetowe Oferta stron internetowych Strona responsywna czy mobilna? Jak zbudowane są nasze WWW?

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe Korzyści

Facebook

Facebook Kampania reklamowa Strona firmowa

Hosting

Oferta hostingu

O sklepach internetowych

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduję się na zakupy w sklepach internetowych, które zyskują ogromną popularność. Wiele firm decuduje się wyłącznie na sprzedaż on-line, rezygnując z tradycyjnej formy sprzedaży, pozostali dostrzegają je jako formę uzupełniającą swojej handlowej działalności prowadząc e-sklep. Obecnie nie  ma znaczenia czy prowadzą Państwo mały sklep ze sprzedażą detaliczną czy duże przedsiębiorstwo produkujące na dużą skalę oferując sprzedaż hurtową.

Jedną z wielu zalet jest przede wszystkim całodobową dostępność, przez 7 dni w tygodniu oferty oraz możliwość szczegółowego zapoznania się z Państwa produktami, a także wygodne formy płatności internetowych.

Według badań GUS ponad 33% internautów korzysta z Internetu do wyszukiwania towarów i usług. Szukając tylko informacji o konkretnym produkcie, decydują się na jego zakup bez wychodzenia z domu.

Przyszłość sklepów internetowych

Fakty mówią same za siebie. Coraz więcej pieniędzy zostawiamy w e-sklepach. Nasze wydatki na zakupy online wzrosły w 2010 roku o 35 proc. w porównaniu do roku poprzedniego. W 2011 tendencja wzrostowa utrzumała się na podobnym poziomie przynosząc prawie 5 mld złotych zysku. Takiego wzrostu wydatków w e-sklepach nie ma w żadnym europejskim kraju, gdzie średni  wzrost w tym sektorze wynosi 19,6 proc.

W nadchodzących latach należy oczekiwać ogromnych zmian. Nowe technologie oraz zmiana zwyczajów i zachowań Klientów mocno wpływają na popularność sklepów internetowych.

19

Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords

1200

Stałych, regularnie współpracujących z nami Klientów!

3300

Przeprowadzonych w historii kampanii reklamowych

9000

Pozycjonowanych fraz kluczowych w chwili obecnej!

Zaufali nam
nasi klienci


© 2008 - 2016 WEB-PROFIT.PL    Wszystkie prawa zastrzeżone.